Pages Menu
Categories Menu

Sauny stare i nowe

rehabilitacja w kaliszu lekarz rehabilitacji kalisz rehabilitujemy w kaliszu

sauny_stare_i_nowe.jpg

Osoby, które od lat odwiedzają klasyczne sauny, w których buchają kłęby pary, mogą mieć obiekcje wobec skorzystania z sauny na podczerwień, którą nazywa się również suchą sauną. Zdaje się, że nie ma się jednak czego obawiać.

W suchych saunach nie ma zwykłych pieców, zastąpiono je bowiem promiennikami. Urządzenia te podłącza się do prądu, żeby mogły emitować ciepło.

Promienie podczerwone mogą budzić różne skojarzenia, ale nie ma podstaw do jakichkolwiek obaw przed nimi, gdyż są całkowicie bezpieczne. Efekt ich działania jest podobny do oddziaływania promieni słonecznych, jednak nie ma tutaj szkodliwych promieni UV.

W saunach na podczerwień jest nieco chłodniej, ale oczywiście nadal ciepło. Dzięki niższej temperaturze sesje mogą trwać dłużej, czyli dawać nam więcej przyjemności i relaksu.

Oczywiście, chociaż sauny na podczerwień mają wiele zalet, to jednak powinno się znaleźć całkiem spore grono osób, które i tak będzie preferowało klasyczne sauny parowe. Z przyzwyczajeniami chyba nie ma sensu dyskutować na argumenty.

bardzo wydajna i tania chemia budowlana

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *